Tuana Peyzaj - Konya Peyzaj Firmaları
(544) 874 72 68

Telefon

Konya Peyzaj

Fetih Cd. No:270/A, Konya

Kurumsal

Tuana peyzaj kimdir?

Konya'nın En iyi Peyzaj Firması

Konya Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri "Bahçenize Dair Herşey" felsefesi ile bahçelerinizi şenlendiriyoruz.Tecrübeli, toprak ile uğraşmaktan keyif alan, Bahçıvanlık bir sanattır diyen "Uzman Bahçıvan" ekibi ile sizlere yeşil alanlar yapıyoruz.

Konya Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri 16 sene boyunca Konya Kültür Müdürlüğüne bağlı Türbeler gibi tarihi öneme sahip yerlerde Bahçe ve Peyzaj İşlerindenden sorumlu Proje Yöneticiliği yapmış Mesut OĞRAŞ tarafından 2016 yılında kurulmuştur.

Konya Bahçe bakım ve peyzaj işleriniz eğitimli uzman bahçıvanlar tarafından Tuana Peyzaj'in kontrolü altında yapılmaktadır.

Teraslarda minik bahçeler, beton duvarların üzerine yaşayan dikey bahçeler, ortak yaşam alanlarında dostluğun ve samimiyetin doğal oluşumunu destekleyen mekanlar tasarlıyoruz. Çatıları yeşil bahçelere dönüştürüyoruz.

Dostlarınızı ağırladığınız, kahvenizi yudumladığımız, çocuklarınızla oynadığınız, bir köşesinde kitap okuduğunuz yada bir bölümünü organik sebzelere ayırıp mahsulünü ellerinizle topladığınız keyifli bir bahçe için sizlere destek veriyoruz.

Uyguladığımız bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınmasını tecrübeli bahçıvanlardan oluşan bakım ekibimiz tarafından sağlıyoruz.

TUANA PEYZAJ

Konya'nın
En iyi Peyzaj Firması

Bahçenizle ilgili bir uzman desteği mi lazım? Bitki bilimleri, bakım, budama, sulama gibi aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceğiniz mekan...

Tuana Peyzaj yaptığı eşsiz projelerle hayatınıza renk katar.

Konya Peyzaj Mimarı

EMAİL

WHATSAPP

ARA