Tuana Peyzaj - Konya Peyzaj Firmaları
(544) 874 72 68

Telefon

Konya Peyzaj

Fetih Cd. No:270/A, Konya

Bahçe Aydınlatma

Bahçe Aydınlatma

Ev dekorasyonu kadar bahçe dekorasyonu da titizlik gerektiren konulardandır. Bahçe dekorasyonunun olmazsa olmazı ise bahçe aydınlatmalarıdır. Sizin de bahçeniz ya da terasınız varsa yaz için hazırlıklara başlayabilir, birbirinden şık ve estetik bahçe aydınlatma ürünleri ile sadece gündüzleri değil geceleri de yaşanılan bir mekan elde edebilirsiniz.

Bahçenizi Işıl Işıl Yapacak Bahçe Aydınlatma Çeşitleri Nelerdir?

Dekorasyon söz konusu olduğunda çoğu kez aydınlatma faktörü es geçilebiliyor. Halbuki aydınlatma, ortamın hem canlılığını hem de dekorasyonunu ön plana çıkaran en önemli detaylar arasındadır. Günümüzde bahçe aydınlatma çatısı altında pek çok ihtiyaca yönelik ürünler tasarlanıyor. Dış mekan aydınlatmalar içerisinde hava koşullarına karşı dayanıklı olan ve estetik tasarımlarıyla her zevke uygun seçenekler görebilirsiniz. Bahçe feneri ve LED projektör gibi ürün çeşitleri, yüksek ışık gücü ile görüş açısını desteklerken diğer yandan da bahçenizin daha çarpıcı bir atmosfer sunmasını kolaylaştırabilir. Karo, direkli aydınlatma, ağaç feneri ve sarkıt gibi ürünler arasından dilediğiniz markaya özgü modelleri seçerek mükemmel bir dekorasyon tarzı ortaya çıkartabilir; göz alıcı bir bahçe dekorasyonuna imzanızı atabilirsiniz.
Solar aydınlatmalar arasında yine uzun ömürlü kullanım sunan çevre dostu pek çok ürüne yer verilir. Tüm bu ürün solar ışıklandırmalar, güneş enerjisi ile çalışma sağlar. Güneşin batışı ile devreye giren bu hoş ışıklandırmalar ile dekorasyonunuz kusursuz bir görünüme kavuşabilir. Bahçe aydınlatma ürünleri çatısı altında bulabileceğiniz bahçe aplikleri, ortamın havasını daha sıcak ve dinamik bir görünüme dönüştürürken taşınabilir özellikleri sayesinde pratik kullanım olanağı da sunar. Üstelik ürünlerin zevkinize göre yarım, daire veya altıgen gibi farklı kesime sahip seçeneklerine sahip olabilmeniz de mümkün. Projektör ve sensörler ise ışığı bahçenin her köşesine ileterek görüş açınızı artırarak, geniş açılı bir kullanım imkanı sunar. Çime gömülen veya direkli olarak kullanılabilen modeller ile tüm gece boyunca bahçenizin ışıl ışıl olmasını sağlayabilirsiniz.

En İdeal Bahçe Aydınlatması Nasıl Olmalıdır?

Kusursuz bir bahçe aydınlatma dekorasyonu istiyorsanız öncelikle bahçe girişinden işe başlamalısınız. Kapı girişinden başlayan minik spotlar veya gömme aplikler ortamın göze hoş gelen bir ışıklandırmaya sahip olmasına büyük katkı sağlayacaktır. Işıklandırmayı sadece belirli yerlere eklenilen belirli lambalar olarak düşünmeyin. Modüler bir tasarım kullanmanız her zaman için daha doğru ve yaratıcı bir bahçe aydınlatma görüntüsü ortaya çıkarabilir. Ağaçlara armatürler, yerlere de birkaç LED’li spot ekleyerek ortamı daha zengin bir atmosfere kavuşturabilirsiniz. Dilerseniz fotoselli lamba seçimi yaparak hem elektrikten tasarruf edebilir hem de gün ışığından faydalanabilirsiniz. Böylelikle bahçenizin ışıl ışıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Püf Noktası: Bahçe Aydınlatması Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Doğru bir bahçe aydınlatması yapmak için öncelikle kullanılan ışığın yoğunluğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bahçe aydınlatma sistemlerini her zaman ışık düzeyi ideal olan seçenekler arasından tercih etmenizde fayda var. Bahçenin sadece belirli kısımlarını aydınlatan ışık sistemleri ışık kaynaklarını daha tasarruflu ve amaca yönelik kullanmanızı kolaylaştırır. Diğer dikkat edilecek husus da bahçe aydınlatma ürünlerinin bahçe tasarımına ve dekorasyonuna uygun olmasıdır. Bahçe mobilyalarınızla uyum yakalayamayan bahçe aydınlatma aksesuarları, güzel dekorasyon fikirleriyle canlandırdığınız bahçenizin ışıltısının sönük görünmesine yol açabilir. Bahçe aydınlatma sistemlerini bahçe dekorasyonunuzun ayrıntılarına göre her zaman kaliteli modeller arasından tercih etmelisiniz. Düşük kalitedeki bahçe aydınlatmalar, yağmur veya kar gibi dış faktörler nedeniyle bir süre sonra deforme olabilir.

Bahçeniz için tüm kaliteli ve yenilikçi aydınlatmalar Tuana Peyzaj Konya’ta! Bahçe aydınlatma sistemlerinin bulunduğu koleksiyonları inceleyebilir ve tarzınıza hitap eden kullanışlı modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma,Konyada aydınlatma direkleri fiyatları,bahçe aydınlatma direkleri fiyatları,Konya park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları,led aydınlatma direklerifiyatları,bahçe aydınlatma armatürü,Bahçe aydınlatma direkleri ve bahçe aksesuarları,bahçe aydınlatma direği imalatı Konya,Organik kayısı kurusu,organik erik kurusu,ford connect termostat yuvası imalatı,ford connect termostat yuvası fiyatı fiyatları,Konya modüler kamelya imalatı,bahçe aydınlatma direkleri fiyatları,bahçe aydınlatma led,bahçe aydınlatma aplikleri,park bahçe aydınlatma armatürleri,set üstü bahçe aydınlatma,dış mekan aydınlatma,bahçe aydınlatma ürünleri,ağaç aydınlatma

TUANA PEYZAJ

Konya'nın
En iyi Peyzaj Firması

Bahçenizle ilgili bir uzman desteği mi lazım? Bitki bilimleri, bakım, budama, sulama gibi aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceğiniz mekan...

Tuana Peyzaj yaptığı eşsiz projelerle hayatınıza renk katar.

Konya Peyzaj Mimarı

EMAİL

WHATSAPP

ARA