Tuana Peyzaj - Konya Peyzaj Firmaları
(544) 874 72 68

Telefon

Konya Peyzaj

Fetih Cd. No:270/A, Konya

Halı Saha Yapımı

konya halı saha yapan firmalar, halı saha maliyeti, halı saha yapımı, kapalı hali saha yapan firmalar, açık halı saha yapan firmalar.

Halı sahalar genellikle kullanım amacına göre kapalı veya açık olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin bir halı saha işletmesi yaz kış kullanım yapacağından kapalı halı saha tercih etmesi daha doğru olacaktır. Ancak belediyeler ve kurumlar için semt sahalarında kullanıma açık olan yerlerde genellikle açık halı saha tercih edilebilmektedir. Bunun amacı hem maliyeti uygun olması hemde halka açık alanlarda kontrolünün daha sağlıklı bir şekilde yapılmasıdır.

Halı saha çiminin de kullanım amacına göre çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler monofilamet ve fibrile cinsinden olup halının dtx özelliği ve ilmek adedi sayısına göre dğişkenlik göstermektedir. Halı saha çim fiyatı araştırılırken öncelikle elimizdeki şartnameye uymsaı ve profesyonel üretici firmalar tarafından üretilmesi kullanım kalitesini ve yılını arttırmaktadır.

TUANA PEYZAJ

Konya'nın
En iyi Peyzaj Firması

Bahçenizle ilgili bir uzman desteği mi lazım? Bitki bilimleri, bakım, budama, sulama gibi aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceğiniz mekan...

Tuana Peyzaj yaptığı eşsiz projelerle hayatınıza renk katar.

Konya Peyzaj Mimarı

EMAİL

WHATSAPP

ARA